.

.

Античкиот brozen завеса прстен 10pcs книга прстен еко-пријателски прстен лабава лист обврзувачки прстен

Античкиот brozen завеса прстен 10pcs книга прстен еко-пријателски прстен лабава лист обврзувачки прстен

DEN 389.28
DEN 370.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Античкиот brozen завеса прстен 10pcs метален прстен еко-пријателски виси прстен keychain копче прстен повеќенаменски прстени Опис на Производот : Материјал : Железо Големина : 3.0*51mm / 3.0*63mm Боја : антички бронза Пакет : 10pcs/пакет Фабрика директни од YIWANG Метални Производи Co.,Ltd. Guangdong(Кантонот) Кина.

Кон својствата

Удирање На Чекање:
упатство
Удирање Количина:
1
Број На Модел На:
YW-антички бронзен прстен
Материјал:
Железо
Големина:
3.0*51mm / 3.0*63mm
боја:
античкиот бронза
ПОВРШИНА:
обложено
Користи:
клучни прстен / calendar круг / виси прстен / завеса прстени
Предност:
Еко-пријателски и никогаш да не исчезнат
Пакет:
10pcs/пакет
испорака датум :
2

Најдобри предлози во категоријата