.

.

Јапонија KOKUYO Мини Главен-Слободен Спојувач SLN-MPH105 Мини Спојувач 5 Листови Безбедно Канцеларија Спојувач Еколошки 1PCS

Јапонија KOKUYO Мини Главен-Слободен Спојувач SLN-MPH105 Мини Спојувач 5 Листови Безбедно Канцеларија Спојувач Еколошки 1PCS

DEN 1140.00
DEN 1083.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : KOKUYO SLN-MPH105
Потекло : ЈАПОНИЈА
Големина на : 85*95*34 мм
Тежина : /
Количина : 1 BUC
Боја : 4
Материјал : ABS
[СРЕЌА ЧАРШИЈА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ]
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Кон својствата

Тип:
главен-слободен спојувач
Материјал:
Пластични
грлото длабочина:
Никој
моќност:
упатство
Лист Капацитет:
10
Димензии:
121*32*100 мм
Главен Капацитет:
Никој
Големина:
Normal
Тежина:
0.25
Број На Модел На:
42714891686
Главен Големина:
Главен-Бесплатно

Најдобри предлози во категоријата