.

.

Рачни Баркод Скенери N-2012 Филм Преносни Ласерски Читателот USB Читач Мобилни Плаќање Компјутери USD Бар-Код Скенер

Рачни Баркод Скенери N-2012 Филм Преносни Ласерски Читателот USB Читач Мобилни Плаќање Компјутери USD Бар-Код Скенер

DEN 767.52
DEN 652.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Symbologies : 1 D кодови
Длабочина на полето : 10-300мм
Резолуција : 0.1 mm (4 мили)
Декодирање Брзина:90 пати/ сек.
Скенирање Метод : Рачно/Автом.
Залак Грешка го Оценувате : 1/5 милиони Кабел : USB или PS/2 или RS232
Карактеристики :
1. Уникатен предизвика дизајн, многу удобен операција смисла.
2. Брз и прецизен во читање на сите 1 D кодови.
3. Супер скенирање и декодирање на способност, може да се прочита нецелосни и нејасни кодови.
4. Животен век на копчето достигне до 5 милиони пати.
5. Поддршка тастатури од над 20 земји и региони.
6. Целосна quakeproof, водоотпорен, dustproof, анти-удар дизајн и ЕМИ оклопна; Погоден за секој вид на индустриска средина.
7. 360°сите-насочен прилагодливи нерѓосувачки челик стојат(опционално).

Кон својствата

Скенирање Тип На Елемент:
CMOS
Скенирање Широчината:
A4
Новина:
Нови
Оптичка Резолуција:
600*600
Тип На Производ:
Бар-Код Скенер
Интерфејс Тип:
USB
Брзина На Скенирање:
100 скенира/втор
Бренд Име:
NETUM
Број На Модел На:
NT-2012
Времето на пазарот:
Март-13
Длабочина На Боја:
16 Малку
Тип:
Бар-Код Скенер
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Макс. Големина На Хартија:
A4

Најдобри предлози во категоријата