.

.

2018 Топла 40L Спортски Торби Тактички Торба Воена Качување Торба Водоотпорен Terylene Материјал Унисекс Туристички Кампување Отворено Ранец

2018 Топла 40L Спортски Торби Тактички Торба Воена Качување Торба Водоотпорен Terylene Материјал Унисекс Туристички Кампување

DEN 1636.32
DEN 1195.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Топла 40 L Спортски Торби Тактички Торба Воена Качување Торба Водоотпорен Terylene Материјал Унисекс Туристички Кампување Отворено Ранец Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Кон својствата

Капацитет:
30 - 40L
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
kendome
Дожд Маска:
No
Функција:
Моден Отворено спортска торба Пешачење Кампување Велосипедизам Mountaineering торба
Број На Модел На:
Спортски Торби Тактички Торба Воена Качување Торба
Материјал:
Оксфорд ткаенина
боја:
ACU/Црна/Каки/Пустината Кавер - /Џунглата Дигитални/Урнатините Дигитални/Маскирна
QC:
Тест еден по еден
квалитет:
Врвен квалитет
Бесплатен Превозот :
Yes
Големина(L*W*H) :
35*15*55 CM
Функција:
Водоотпорен и Пренослив
Стил:
Спортски Торби Тактички Торба Воена Качување Торба
Капацитет:
30-40L
НЕМА.:
D37

Најдобри предлози во категоријата