.

.

Алуминиум Keyring Carabiner Д-Прстен Синџир Клип Snap Кука Karabiner Кампување Алатка

Алуминиум Keyring Carabiner Д-Прстен Синџир Клип Snap Кука Karabiner Кампување Алатка

DEN 54.24
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !
Алуминиум Keyring Carabiner Д-Прстен Синџир Клип Snap Кука Karabiner Кампување Алатка
Карактеристики на производот : Направен од алуминиум,мала тежина, цврсти и издржливи Стилски изглед : доаѓа со различни металик бои Компактен и корисна,дизајниран за да биде мал и лесен за употреба и Високо применливи во секојдневниот живот,може да биде прикачена на ранец или чанта или висат канапи,јажиња или црева,итн. Забелешка : Тоа не е препорачливо да се користи во mountaineering, маратон, мраз за качување и висока надморска височина игри за ваша безбедност Спецификација : Тежина : 22g /0.78 оз Боја : Случајни бои Материјал : Алуминиум Големина : 8 x 4.2 cm / 3.1 x 1.7 инчен (Прибл.) Многу Мазна, се чувствуваат добро Како keychain, може да се користи за да се откажам мала Направа. Боја : Црна ако ви треба друга боја,pls остави белешка Пакетот вклучува : 1*Д-ring
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Кон својствата

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
Hewolf

Најдобри предлози во категоријата