.

.

70L Отворено Ранец Голем Капацитет Mountaineering Торба Маскирна Кампување Багаж Торба Ранец A5154

70L Отворено Ранец Голем Капацитет Mountaineering Торба Маскирна Кампување Багаж Торба Ранец A5154

DEN 1920.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
Olafu
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
види крајот на насловот
Функција:
отворено ранец пешачење mountaineer воена
Големина:
многу голем капацитет и светлина

Најдобри предлози во категоријата