.

.

7PCS Кампување Садови Поставите Пикник Виткање Тави Летање-Пан Литургија Супер Светло Отворено Тенџере Skillet Flambe Пан 2-4 Луѓе Г.С. - C06S

7PCS Кампување Садови Поставите Пикник Виткање Тави Летање-Пан Литургија Супер Светло Отворено Тенџере Skillet Flambe Пан 2-4

DEN 3072.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Руската клиент ве молиме имајте на ум : стоката стигнат До >1kg тежина ќе испорака RASTON посебна линија,ќе треба да одите во вашата локална скопска да доби пакет
2. Други клиент ве молиме имајте на ум : стоката стигнат до>2kg тежина ние ќе го избере комерцијални Курир за вас, ако е можно
7 PCS Кампување Сет Садови
Компоненти : 2.2 L пан,1.2 L пан, 7.5 инчен тава.,0.8 L литургија ,капак (2 PC),ткаенина за чистење
Тежина : околу 1200 г
Материјал : тешко alumin а+Храна одделение силиконски Безбедност сертификација : ФДУ,LFGB Функција : 1. Целосна конфигурација на класичен стил 2. Виткање рачка, погодно за пакување 3. Нула отпорност, отпорност на корозија 4.Иновативни силикони спречи scald дизајн на врвот на потот

Кон својствата

Расположливиот:
No
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Бренд Име:
Alocs
Вода Прочистување Методот:
Никој
Прочистување Методот:
Никој
Капацитет:
2.5 L
Со прибор за на маса или Не:
No
Изглед:
Срцето
Материјал:
Алуминиум Легура
Капацитет:
2-4
Модел:
Г.С.-C06S
Слама Должина:
Никој
торба стил:
Satchel
Тип:
плоча
Пати:
Yes
Материјал:
тешко алумина
делови:
2.3 L пан ,1.2 L пан,7.5 инчен тава, 0.8 L литургија ,поклопецот (2), текстил
2.3 L пан големина :
17.2*10см/6.8*за 3,9 инчи
Skillet големина :
18*4cm/7.1*1.6 инчен
Appilication опсегот:
погоден за тимот и семејство пикник кампување
Функција:
Мала, лесна за носење,safty ФДУ ,LFGB

Најдобри предлози во категоријата