.

.

Отворено Шпорет на Гас Рамна Вентил Цилиндар Гас Контрола Безбедно Switch Гас Печки Вентил Адаптер Приклучок за Кампување Пешачење Пикник

Отворено Шпорет на Гас Рамна Вентил Цилиндар Гас Контрола Безбедно Switch Гас Печки Вентил Адаптер Приклучок за Кампување Пешачење

DEN 190.56
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Единица тежина : 34g
Големина : 52mm
Доза внатрешен дијаметар : 11mm
Штекер внатрешен дијаметар : 8mm 1 x Рамен Цилиндар Контрола Switch 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Расположливиот:
No
Модел:
Вентил Рамен Цилиндар
Тип:
вклучете алатка
Капацитет:
>5
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
konoo отворено
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Примена На Метод:
упатство
Структура:
Сплит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Леќата Тип:
Никој
Гориво:
Контрола Switch Шпоретот Додатоци
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Шпорет Тип:
Шпорет На Гас
Автоматско Алармантна или Не:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Расположливиот:
No
Единица тежина:
34g
Големина:
52mm
Доза внатрешен дијаметар:
11mm
Со Гориво или Не:
No

Најдобри предлози во категоријата