.

.

Отворено Woodland Маскирна Капа Прилагодливи Тактички Водоотпорен Брз Сува Капа Шапка Airsoft Лов Пешачење Mens Тактички Капи

Отворено Woodland Маскирна Капа Прилагодливи Тактички Водоотпорен Брз Сува Капа Шапка Airsoft Лов Пешачење Mens Тактички Капи

DEN 228.00
DEN 171.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : Материјал : Брзо сушење Полиестер Погоден за Лов,Риболов,Кампување,Спорт Тежина : 42g Боја : Camoflage Главата обемот : 55cm-60cm(Прилагодливи)
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Под нормален случај : може да се доставуваат до повеќето земја во 16 и 35 дена
Во посебен случај : како Празник&Remote Област,може да биде донесено во 35 до 60 дена
Следење на Веб-страница : http : //intmail.11185.cn/
Напомена : може да се следи само во Кина копното,ако сакате следење на информации сите на патот ве молиме изберете
на Ali Express Стандард Превозот или e Packet
Ali Express Saver Превозот
15 до 20 дена deliever да Русија,20 до 25 дена deliever да Шпанија,во некој посебен случај може да биде подолг,може да се следи по целиот пат
Ali Express Стандард За Испорака
16 и 35 дена deliever за повеќето земја,во некој посебен случај може да биде подолг,може да се следи по целиот пат
Ние прифаќаме враќање или надоместок само во три ситуации следете ги
пакет unreceived над 60 дена(Бразил над 90 дена) или пакет доби оштетени
пакет краток испраќаат или примаат погрешни производи
квалитетот на производот проблем
* * * Ако купувачот се уште сакаат производи ние, исто така може да ја прифати

Кон својствата

Шапка Големина:
една големина
Функција:
Sunshade
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
17204
Бренд Име:
XINTOWN
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Адвокатско тактички капи
боја:
Маскирна
Глава Турнеја:
55cm-60cm(Прилагодливи)

Најдобри предлози во категоријата