.

.

Блиц Светлина PC Sync Кабелот Кабел КОМПЈУТЕР-КОМПЈУТЕР со Завртката за Заклучување за Yongnuo RF-603 Предизвика YN-565EX II Speedlite Фото Студио Додатоци

Блиц Светлина PC Sync Кабелот Кабел КОМПЈУТЕР-КОМПЈУТЕР со Завртката за Заклучување за Yongnuo RF-603 Предизвика YN-565EX II

DEN 161.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !
Број на модел : PC-PC Материјал : Метал plug Дизајн : Тема планината Кабел Unstretched должина : 20cm (0.6 ft ) Кабел Max протегала должина : 100cm (3ft ) Нето Тежина : 0.019 Кг Боја : Црна Погоден за : PC sync plug 580 EXII, 7 D, 5 DII, 50 D, 40 D, 30 D, 20 D, 10 D, 1 D D300 S D300, D200, D100, D700, D3 X, D3 S, D2 X, D2 H, Д1, SC-15, SB-900, SB-800, 80 DX,29s, 29,28 DX,28,27,26,25,24,22 s,22,20,17,16,14,11,140.. RF-602 TX RF-603 II TR-331 RX, TR-332 RX, ТФ-321 ТФ-322 ТФ-323 ТФ-324 ТФ-325 Пакетот Вклучува 1 (парче) x Флеш PC Sync Кабел КОМПЈУТЕР-КОМПЈУТЕР

Кон својствата

боја:
КОМПЈУТЕР со PC
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
КОМПЈУТЕР-КОМПЈУТЕР
Пакет:
No

Најдобри предлози во категоријата