.

.

ORBMART Ултра-Јасно Калено Стакло Леќа Заштитник + Screen Protector + Тешко Леќа Капа и Маска За GoPro Херој 5 6 Црна Gopro5

ORBMART Ултра-Јасно Калено Стакло Леќа Заштитник + Screen Protector + Тешко Леќа Капа и Маска За GoPro Херој 5 6 Црна Gopro5

DEN 283.20
DEN 241.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција : [Широка Заштита] Овие предмети се главно дизајнирани за Go Pro Херој 5 Црна Спорт Камера,заштита на екранот и леќа од високо влијание капки,скршени,што секојдневно гребнатини, прашина, инциденти,отпечатоци од прсти и нормално знаци на истрошеност. [Висока Дефиниција] Направени од оптичко стакло со ултра-ниска рефлексија, високо транспарентен површината на овие штитници се овозможи вистинска презентација на содржината и бои на екранот, ќе ги носи најмногу реална визија и искуство. [Умерена Дебелина] За 0.3 mm дебелина која е речиси слична со оригиналниот Go Pro 5 Црна имаат, обезбедува најдобра заштита од други тенки делови, повеќе безбедни и ефикасни,во исто време,овозможува да се одржи оригиналниот допир чувство, нема да ја намали реакцијата и чувствителност. [Сигурен Леќа Капа] Ова тешко леќа капа е тесна и здрав , совршено се вклопува рабовите на Go Pro, може да ви помогне да се задржи на прашина и нула далеку од леќи и обезбедува одлична заштита за објективот додека не го користите. [Лесно за Инсталација] Нема професионални вештини навистина, само забелешка ве молиме да го исчистите екранот и леќа со изгради во брише пред да ги користите.
Пакет содржи : 1 x Леќа Заштитник 1 x Екран Заштитник 1 x Поклопец на Леќите 1 x Wet&Dry Брише( Не вклучуваат gopro 5 camere рамка )


Кон својствата

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
Y1458
Бренд Име:
ORBMART
Материјал:
Стакло

Најдобри предлози во категоријата