.

.

Микро Камера врвка за околу Рака СТП Кожа за на Рака Зафат Јаже Појас за Микро Камера sony nex7 nex5 nex3 о7 a7r nikon j1 j2 v1 v2 sumsang

Микро Камера врвка за околу Рака СТП Кожа за на Рака Зафат Јаже Појас за Микро Камера sony nex7 nex5 nex3 о7 a7r nikon j1 j2

DEN 141.60
DEN 120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Микро Камера врвка за околу Рака Кожа за на Рака Зафат Јаже Појас за Микро Камера sony nex7 nex5 nex3 о7 a7r nikon j1 j2 v1 v2 sumsang m4/3
Совршен натпревар за мали дигитални камери, на пример,. за M4/3 NEX Fujifilm Samsung NX Leica Огледало помалку камери.
Дизајниран за да ги собере било која страна големина
Оваа ременче за на рака поврзете да камера со прстен Боја : Црна, Темно Кафена, кафе Пердув : Вистинска Рака врвка за околу Рака за Fuji X-Pro1 X-Е1 Х-Е2 X-X M1-А1 X-Т1 X100 X100s X20 X10; За Leica X1 X2 М8 М9 M7 M6 M5, М4; За Panasonic GF1 GF2 GF2 K GF3 GF5 GF6 GF7 GX1 LX-3 LX-LX 5-7; За Олимп E-P1 E-P2 E-P3 E-P5 E-PL1 E-PL2 E-PL3 E-PL5 OM-D E-М1 E-M5 E-M10 E-PM2 E-PM1; За Sony NEX-5 NEX-5 C NEX-5 N NEX-5 R NEX5 T NEX6 NEX7 NEX-F3 a6000 a5000 a3500 a3000 За nikon J1 J2 V1 V2, ЗА EOS M, пакет вклучуваат : 1pcs стп кожна врвка за околу рака на рака (не вклучуваат камера)

Кон својствата

Бренд Име:
Foleto
Употреба:
Врвка за околу
Тип:
СТП кожа напишете рака на рака
Одговараат на:
за дигиталната камера
suit2:
за микро една камера
suit3:
за canon nikon, sony sumsang олимп digtal камера

Најдобри предлози во категоријата