.

.

Камерата Рамо Вратот Рака за Canon 70D dslr фото камера

Камерата Рамо Вратот Рака за Canon 70D dslr фото камера

DEN 255.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Производ големина : за 65cm-100cm(прилагодливи) x 3.8 cm x 0.25 cm (25.6 во 39.4 во x 1.5 во x 0.1 во)
Главните материјали : Најлон + Имитација на Кожа
Пакетот Вклучува :
1 * Камера Рамо, Рака за Canon
Компатибилен :
Сите Бунтовнички dslr фото : 70 D

Кон својствата

Бренд Име:
хари добро

Најдобри предлози во категоријата