.

.

Стојат Клип Планината Држачот за Selfie Стап Monopod & Tripod, Универзален Мобилен Телефон Носители & Застане За Iphone 6 Камера

Стојат Клип Планината Држачот за Selfie Стап Monopod & Tripod, Универзален Мобилен Телефон Носители & Застане За Iphone 6 Камера

DEN 156.00
DEN 148.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција
Стојат Клип Планината Држачот за Selfie Стап Monopod & Tripod, Универзален Мобилен Телефон Носители & Застане За Iphone 6 Камера
Пакетот вклучува :
1 клип
Answer : ___________________________ Note : Забелешка вклучува телефонски и други додатоци Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние се онлајн во секое време. Нашата компанија се стремиме да се осигура дека задоволството на нашите клиенти е приоритет Број 1 и ве охрабруваме да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате. Враќање&Наплата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Не постојат ИСКЛУЧОЦИ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување и МОРА да ни дадете конкретна причина за враќање,и вашиот aliexpress ID.

Кон својствата

Број На Модел На:
JY319
Бренд Име:
WLJIAYANG
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Материјал:
Метал
Име на производ:
Менгеме Рак Клип Планината
боја:
Црна
одговараат за:
GoPro херој 5 4 3+ 3 2
Материјал:
Метал
Функција:
Лесно да се инсталира
Пакет:
ПП торба
QC:
100% тестирано
Тежина:
60g
брза испорака:
Yes

Најдобри предлози во категоријата