.

.

Криви Рамен Лепило Планината За Gopro Херој 5 4 3 Додатоци 3-начин Стожерот Рака Мини Адаптер за Xiaomi Yi 4k Go Pro Сесија Sjcam

Криви Рамен Лепило Планината За Gopro Херој 5 4 3 Додатоци 3-начин Стожерот Рака Мини Адаптер за Xiaomi Yi 4k Go Pro Сесија

DEN 372.00
DEN 279.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 x Три-начин Стожерот на Арм(1 долго + 1 краток)
1 x Тока База
1 x J-Кука Тока
1 x Мини адаптер Tripod
2 x Криви Лепило Планината
2 x Рамен Лепило Планината
4 x 3М Налепница(2curved+2flat)
3 x Завртка(2long + 1short)
1.100% Сосема Нов и висок квалитет
2.Совршен агол, мала тежина, солиден, сигурен
3.Лесно да ги запишувате секој моменти, Земете снимки за да на следното ниво со рака
4.Компатибилен за Gopro Херој 2 / 3 / 3+ / 4,sjcam sj4000,xiao yi

Кон својствата

Број На Модел На:
GP-AM4b
Бренд Име:
hanlangbo
Тип:
Лепило
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro,EKEN,Sjcam
Материјал:
Пластични
Оди про додатоци Квалитет:
Бренд Нови
Тип На Објект:
Акција Камера
Sj4000 додатоци акции:
Yes
Акција Камера Додатоци Во Боја:
Црна
Одговара:
за Gopro Херој 3 4 2 1
Sjcam Додатоци квалитет:
Бренд Нови

Најдобри предлози во категоријата