.

.

Пластични Водоотпорен Замена За Домување Случај Кутија Заклучување Тока За Gopro Херој 3+ Нова Камера

Пластични Водоотпорен Замена За Домување Случај Кутија Заклучување Тока За Gopro Херој 3+ Нова Камера

DEN 53.28
DEN 45.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Компатибилен ЗА Go Pro HD за Херој 3+ камери водоотпорен домување случај.
Одлична замена за вашата возраст или скршени еден.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : прибл. 54 x x x x 27 x x x x 4mm
Нето Тежина : 5g
Пакетот Вклучува :
1 x Домување Заклучување Тока

Кон својствата

Бренд Име:
ACEHE
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Број На Модел На:
ZC69600-
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro

Најдобри предлози во категоријата