.

.

Жаклин за Шлем Рака Поставува Планината За Sony Акција HDR AS20 AS15 AS100V AS30V AZ1 мини AS200V FDR-X1000V/W 4K

Жаклин за Шлем Рака Поставува Планината За Sony Акција HDR AS20 AS15 AS100V AS30V AZ1 мини AS200V FDR-X1000V/W 4K

DEN 1343.52
DEN 1075.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет се вклучени : (не се вклучени камерата)
1 x Градите рака планината
1 x Главата рака планината
1 x врвка за околу рака планината
1 x велосипед на држачот за монтирање
1 x врвка за околу рака планината
1 x Рачни Monopod Проширување на носителот
1 x мини tripod планината носителот
1 x J-кука
1.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2.Ние обично се испраќаат надвор на објекти на следниот работен ден по уплата е потврдена (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
3.Ние обезбедуваме Воздух Mail и да се Изразат Испорака.
4.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
5.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
6.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
7.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
8.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
9.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Сите аукција предмети мора да бидат платени во целост (вклучувајќи го и превозот такса за ракување).
2. Сите плаќања мора да биде платен.
3. Прифаќаме само за плаќање преку paypal. Кеш ,чек и ТРЕСКА плаќања НЕ се прифаќаат.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1.Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
3.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress
4.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.

Кон својствата

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
Бренд Нови
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Жаклин
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SONY

Најдобри предлози во категоријата