.

.

За Оригинални SJCAM Заштитна Камера Случај Складирање Колекција Кутија за SJ4000 SJ5000X M10 M20 sj6 легенда sj7 ѕвезда Акција Камера

За Оригинални SJCAM Заштитна Камера Случај Складирање Колекција Кутија за SJ4000 SJ5000X M10 M20 sj6 легенда sj7 ѕвезда Акција

DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

15 инчи Компатибилни модели : SJ5000 & SJ4000 Серија.
Објектот со квалитетот проблем може да бен разменуваат или целосна вратени. Пакување Листа : 1 Складирање торба само, не вклучуваат камерата или додатоци
Превозот
1 Обично цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, освен за одмор.
Политика на враќање
Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно по добивањето. Ве молиме Не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред комуникација со нас, секој проблем може да се реши по сите. Но, понекогаш, времето ќе биде над 60 дена, па ве молиме да Не се отвори спор во рок од 60 дена ако не се примени предмети. M10 и M20 серија камери исто така, може да се вклопуваат.
3 За руската клиентите, целосната потребно е името според руската политика.
Вратени предмети мора да биде во добра состојба(пакување звук и нема човек-направени штета)
Ако имате било какви прашања во врска со предметот или објектот не работи правилно, ве молиме испратете ни порака пред да замине повратни информации, ние ќе одговори на вашата порака во 1 работен ден и го реши вашиот проблем ПОБРЗО.
2 Ние само брод да се потврди цел адреса.75 инчи Тежина : 184g Компатибилни модели : SJ5000 & SJ4000 Серија. Шок абсорбента пена за внатрешни работи да им се обезбеди моќна заштита.
Гаранција
Секој објект е тестиран пред пратката. Модел : SJ-SB-01s (Мал) Боја : Црна Производ Тежина : 0.
Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на обичај, но ве молиме да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки или локален данок. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.
Исто така, можете да оставите порака со нас за да ја вредноста што сакате да се стави. Случајот има здрав патент и е водоотпорна против дожд, снег, песок и прашина.056 кг Производ Големина (L x W x H) : 10 x 7 x 5 см / 3. Убаво ЕВА поместена пена ѕидови ја штити вашата SJCAM и вредни опрема.
Но, ако имате било каков проблем по приемот на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со апликации, е-пошта или Whatsapp, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, и да работат со вас за да го реши проблемот.145 КГ Производ големина (L x W x H) : 16.97 инчи Компатибилни модели : SJ5000 & SJ4000 Серија. Модел : SJ-SB-01 Боја : Црна Димензии (L x W x H) : 22 x 17 x 7 cm / 8.

Кон својствата

Бренд Име:
TEKCAM
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,GoPro
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Камерата Случај За SJCAM
Материјал:
ЕВА
Име:
Камерата Случај Торба за SJCAM
Тип:
за SJCAM додатоци
камерата кутија:
за sj4000 sj4000 wifi
камерата случај:
за SJ5000 SJ5000 WIFI SJ5000X Елита
Камерата Случај торба :
за SJ6 Легенда
Колективна торба :
за SJ7 ЅВЕЗДА

Најдобри предлози во категоријата