.

.

За Gopro Спортски Камерата на Кацигата Алуминиум Фиксна Планината за Gopro HD ХЕРОЈ 4 3+ 3 2 1 SJ4000 SJ5000 SJ6000 xiaomi yi камера

За Gopro Спортски Камерата на Кацигата Алуминиум Фиксна Планината за Gopro HD ХЕРОЈ 4 3+ 3 2 1 SJ4000 SJ5000 SJ6000 xiaomi yi

DEN 360.00
DEN 317.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара OPS CORE стил и повеќето од NVG планината база на Оглас само inlcude гората , сите останати e.g Шлем , Go Pro и Завртка не се вклучени Алуминиум CNC mechined Количина : 1 buc

Кон својствата

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Бренд Име:
МАСТИ МАЧКА
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro,Sjcam
Број На Модел На:
Шлем Алуминиум Фиксна Планината
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Xiaomi Yi

Најдобри предлози во категоријата