.

.

Висок Квалитет на PCB Картичка Б Копчето М. 2 NGFF SSD за 2.5 SATA Конвертор Адаптер Картичка за SSD големина 30/42/60/80mm*22mm

Висок Квалитет на PCB Картичка Б Копчето М. 2 NGFF SSD за 2.5 SATA Конвертор Адаптер Картичка за SSD големина 30/42/60/80mm*22mm

DEN 188.64
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Б Копчето М. 2 NGFF SSD за 2.5" SATA Конвертор Адаптер Картичка 2230-2280
Опис :
Објектот е Б Копчето М. 2 NGFF SSD да 2.5" SATA3.0 Конвертор Адаптер Картичка.
Карактеристики :
1. Поддршка топла приклучокот, plug and play.
2. Нема потреба од дополнителен адаптер и сите возачи .
3. Висок квалитет на ПХБ, со прецизност, долгорочното чување на ефективна заштита на податоци
Спецификација :
1. Бренд : ZMOY
2. Модел : S103
3. Материјал : Пластични PCB Картичка
4. Интерфејс тип : Б Клучни М. 2 NGFF да 2.5" SATA 2280
5. Поддршка SSD големина на :
-Тип 2230 : 30мм(L) x 22mm(W)
-Тип 2242 : 42mm(L) x 22mm(W)
-Тип 2242 : 60mm(L) x 22mm(W)
-Тип 2280 : 80mm(L) x 22mm(W)
6. Поддржува Windows2000/XP/7/8/10, Vista, Linux, Mac 10 оперативен СИСТЕМ.
7. Големина : Прибл. 98*49*5mm / 3.86*1.93*0.2 инч
8. Тежина : 14g
1 X Конвертор Адаптер Картичка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Должина на кабел:
Како што е прикажано
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
127297.01
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тип:
Б Копчето М. 2 NGFF SSD да 2.5 SATA3.0 Конвертор Адаптер Картичка
Материјал:
Пластична Картичка PCB
Интерфејс Тип:
Б Копчето М. 2 NGFF да 2.5 SATA 2280
Поддршка SSD големина 1:
Тип 2230
Поддршка SSD големина 2:
Тип 2242
Поддршка SSD големина 3:
Тип 2260
Поддршка SSD големина 4:
Тип 2280
Големина:
Прибл. 98*49*5mm / 3.86*1.93*0.2 инч
На тежина:
14g

Најдобри предлози во категоријата