.

.

USB на PS2 PS/2 Кабел Адаптер Глувчето Тастатура Конвертор-Кабел Адаптер За Windows 98/SE/ME/2000/XP/VISTA/7 прозорецот

USB на PS2 PS/2 Кабел Адаптер Глувчето Тастатура Конвертор-Кабел Адаптер За Windows 98/SE/ME/2000/XP/VISTA/7 прозорецот

DEN 66.24
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


USB на PS2 Глувчето Тастатура Конвертор-Кабел Адаптер
Карактеристики :
1. Plug and Play Инсталација. Не софтвер возачот се бара
2. Поддржува PS/2 уреди (тастатура или глувче) и ги претвора во USB Интерфејс
3. Поддршка две PS2 тастатура или две PS2 Глувчето (2p модел)
4. Тастатура - 6-pin Мини Женски Din (виолетова)
5. Глувчето - 6-pin Мини Женски Din (зелен)
Спецификација :
1. Боја : Бела
2. Должина : Околу. 31cm/ 12.2"
3. Компатибилен со : Поддршка на Windows 98/SE/ME/2000/XP/VISTA/7 прозорецот
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да го купат внимателно!
1 x USB на PS2 Глувчето Тастатура Конвертор-Кабел Адаптер 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Должина на кабел:
31CM
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
VAKIND
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Глувчето Тастатура PS2 Кабел
Број На Модел На:
130079
Должина:
Тастатура -:
6-pin Мини Женски Din (виолетова)
Глувчето -:
6-pin Мини Женски Din (зелен)
кабелот тип 1:
usb на ps2 кабел
кабел од тип 2:
USB на PS2 PS/2 Кабел Адаптер
тастатура кабел користете го:
За Глувчето Тастатура

Најдобри предлози во категоријата