.

.

7.4x5.0mm DC Совет Круг Приклучок за Полнач за Лаптоп Моќ Кабел За HP / Dell Лаптоп

7.4x5.0mm DC Совет Круг Приклучок за Полнач за Лаптоп Моќ Кабел За HP / Dell Лаптоп

DEN 98.88
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Оваа DC кабелот може да се користи како замена дел за вашите оригинални погрешни или оштетени лаптоп, полнач DC кабелот. Тоа е силно се препорачува дека DC кабелот за напојување замена постапка ќе биде направено од страна на квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме проверете не само дел број на DC мозок, но како всушност DC мозок личи на една споредба во фотографијата како многу DC глас имаат идентични дел броеви. Погоден за HP / Dell лаптоп, лаптоп. Не-оригинални кабел, но добар квалитет. Применлив модел : За HP Compaq 18.5 v 3.5 еден 7.4*5.0 мм со pin За HP Compaq 19v 4.74 на 7.4*5.0 мм со pin За Dell 19.5 v 3.34 на 7.4*5.0 мм За Dell 19.5 v 4.62 на 7.4*5.0 мм За Dell 19.5 v 6.7 на 7.4*5.0 мм За Dell 19.5 v 7.7 на 7.4*5.0 mm Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X DC 7.4x5.0mm Приклучок Конектор Моќ Кабел За HP Dell Лаптоп (Нема мало пакет)

Кон својствата

Должина на кабел:
113cm
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тип На Објект:
Лаптоп Адаптер Кабел За Напојување
Дел Име:
7.4x5.0mm DC Совет Приклучок Конектор Со Кабел
Материјал:
ПВЦ+Метал
боја:
Црна
конектор:
7.4*5.0 mm DC Совет Приклучок Конектор
Должина на кабел:
113cm/44.49 во (Прибл.)
Надворешен дијаметар:
7.4 mm
Внатре дијаметар:
5.0 mm
Со централна Pin:
Yes
Количина:
1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Најдобри предлози во категоријата