.

.

Оригиналниот Lenovo ThinkPad T420 T420i T430 T430I LCD Кабел Екран Видео HD+ 1600*900 HD+ 04W1618

Оригиналниот Lenovo ThinkPad T420 T420i T430 T430I LCD Кабел Екран Видео HD+ 1600*900 HD+ 04W1618

DEN 527.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба
Оригинални и Нови
FRU
04 W1618
Одговара
T430 T430i T420 T420i
Пакетот вклучува
1 buc
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект

Кон својствата

Должина на кабел:
lcd кабел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
T420 T420I
Бренд Име:
Леново

Најдобри предлози во категоријата