.

.

4 столбови Џек Конектор 3.5 mm Аудио Стерео Слушалки Адаптер Метал Машки Поправка Слушалки Приклучок Аудио Лемење Мини Приклучок Глава

4 столбови Џек Конектор 3.5 mm Аудио Стерео Слушалки Адаптер Метал Машки Поправка Слушалки Приклучок Аудио Лемење Мини Приклучок

DEN 48.48
DEN 35.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4 столбови Џек Конектор 3.5 mm Аудио Стерео Слушалки Адаптер Метал Машки Поправка Слушалки Приклучок Аудио Лемење Мини Приклучок Глава
100% Висок квалитет и Сосема нов
Боја : Црна, Сребрена
4 Пол
Должина : околу 38 mm
Пакетот вклучува : 1pc Машки Поправка Џек за слушалки за Вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија. Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број.

Кон својствата

боја:
Сребро.
Должина:
Примена:
Говорник,Мултимедијални
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
ПОМОШЕН
Број На Модел На:
5212
Бренд Име:
SONGFUL
Тип:
Аудио Линија
Материјал:
Метал
Функција:
поправка приклучок за слушалки
Функција:
приклучокот Стерео Слушалки адаптер
Должина:
about 38 mm
боја:
Сребро.
Стил:
4 Пол 3.5 mm
Употреба:
Аудио Продолжување На Кабелот
Тип:
Џек Plug Метал Аудио Лемење
is_customized:
YES
Пад На Превозот /Трговија На Големо:
Поддршка

Најдобри предлози во категоријата