.

.

8pcs Лаптоп Адаптер за полнење Аглеста interchangeableTips Универзална Лаптоп Адаптер Приклучок Приклучок Конектор за компјутери

8pcs Лаптоп Адаптер за полнење Аглеста interchangeableTips Универзална Лаптоп Адаптер Приклучок Приклучок Конектор за компјутери

DEN 87.84
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Совршен за лаптоп / лаптоп компјутери
8 меѓусебно совети за флексибилно прилагодување на различни модели на лаптоп
Излез Совет A : 6.3x4.0mm за Sony, за Fujitsu, за Samsung лап-топ компјутери
Излез Совет B : 6.0x3.0mm за Toshiba, за NEC лап-топ компјутери
Излез Совет C : 5.0x2.5mm за Liteonit, за Fujitsu лаптопи
Излез Совет D : 5.5x2.1mm за Compaq лап-топ компјутери
Излез Совет E : 5.5x1.7mm за Acer и за Sony лап-топ компјутери
Излез Совет F : 4.8x1.7mm за Asus лаптоп
Излез Совет G : 4.0x1.7mm за Asus, за Acer и за Sony лап-топ компјутери
Излез Совет H : 3.5x1.35mm за Остар, за Dell лаптопи
8 x Лаптоп Адаптер за полнење Совет
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Лаптоп Адаптер за полнење Аглеста interchangeableTips
Бренд Име:
VAKIND
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Модел:
111862
Излез Совет На:
6.3x4.0mm за Sony
Излез Совет Б:
6.0x3.0mm за Toshiba
Излез Совет C:
5.0x2.5mm за Liteonit
Излез Совет D:
5.5x2.1mm за Compaq лап-топ компјутери
Излез Совет E:
5.5x1.7mm за Acer и за Sony лап-топ компјутери
Излез Совет F:
4.8x1.7mm за Asus лаптоп
Излез Совет G:
4.0x1.7mm за Asus
Излез Совет H:
3.5x1.35mm за Остар

Најдобри предлози во категоријата