.

.

HDMI Switcher Дистрибутер 3 Женски Пристаништа 1 Машки Компјутер HD 1080P 3D Аудио Конвертор се Префрлите Splitter За PC ТВ HDTV DVD PS3, Xbox

HDMI Switcher Дистрибутер 3 Женски Пристаништа 1 Машки Компјутер HD 1080P 3D Аудио Конвертор се Префрлите Splitter За PC ТВ

DEN 608.64
DEN 377.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


HDMI Switcher Дистрибутер 3 Женски Пристаништа 1 Машки Компјутер HD 1080 P 3 D Аудио Конвертор се Префрлите Splitter За PC ТВ HDTV DVD PS3, Xbox Функција : Ова HD Switcher има многу функции кои овозможуваат да се изврши со супериорен начин.Меѓу оние функција ќе најдете : Multifuntional на префрлување : интелигентни или механички Поддржува HD 1.3 б Поддржува највисок видео резолуција 1080p Поддржува 250 MHz/2.5 Gbps peschannel(7.5 Gbps сите канал )пропусен опсег Поддржува 12 малку по канал (36bit сите канал)длабоко боја. HDCP pass-through. Поддржува некомпресирани аудио, како што се LPCM. Поддржува компресирани аудио, како што се DTS digital,Dolby Digital (вклучувајќи ги и DTS-hd и Dolby true HD) Спецификации : Текст DDC singal : 5 volts p-p(TTL) Максимална еден линк Опсег : 1920 x 1080p Излез видео : HD1.3б Вертикална Фреквенција на Опсегот : 50/60 Hz Видео Засилувач од пропусниот Опсег : 2.5 Gbps/250 MHz Interlaced(50&60 HZ) : 480i,576i,1080i Прогресивна(50&60 HZ) : 480p,576p,720p,1080p Пакет Вклучуваат 1 x HDMI конвертор

Кон својствата

боја:
Црна
Должина:
Тип:
Коаксијален Кабли
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Пакување:
Polybag
оклопна:
Комбинација
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Примена:
Мултимедијални
Број На Модел На:
DC-18
Пол:
Машко-Женски
Конектор тип:
HDMI
Конектор Боја:
Злато
HDMI Vertiong:
1.0

Најдобри предлози во категоријата