.

.

1m 1.5 1.8 m m 2m 3m 3ft 5ft 6ft 7ft 10ft Toshiba Дигитален Оптички Аудио Toslink 3,5 мм Мини Toslink Кабел Злато конектор адаптер

1m 1.5 1.8 m m 2m 3m 3ft 5ft 6ft 7ft 10ft Toshiba Дигитален Оптички Аудио Toslink 3,5 мм Мини Toslink Кабел Злато конектор адаптер

DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Toslink Дигитален Аудио Кабел обезбедува најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината на звукот
Оптички кабли за пренос на сигналот со користење на светлината, на тој начин целосно да се елиминира било шанса за RFI, ЕМИ или земјата јамка пречки
Стилски ПВЦ ТЕШКИ 4.0 mm ЈАКНА, помага да се спречат кабел штета и додава флексибилност и издржливост за години слушање задоволство.
Позлатени FERRULE спречува отпорност и се обезбедува максимална заштита на влакна совет
Поврзете го вашиот DVD, CD, Мини Диск, или Конзола за игри Систем за јасна, целосна и богатите детални звук
Не се лизга гумени зафат конекторите овозможуваат лесен за инсталација
Конектори : Toslink Машки да мини Toslink Машки
OD 4.0 mm
Дизајниран за Apple компјутери, Преносни Mini Disc Играчи, CD, D/A Конвертори, Dolby Digital DTS Опкружувачки звук примачи, DVD, Mini Disk плеери и снимачи, Про Аудио карти, итн.
Должина : 1.0 m , 1.5 м , 1.8 м , 2.0 м , м 3.0

Кон својствата

Должина на кабел:
180cm, 100cm, 150см, 200cm, 300cm
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
РК-047
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
Аудио И Видео

Најдобри предлози во категоријата