.

.

KAK Алуминиум Килибар Гардероба Рачки на вратите 96MM 128MM Фиока Копчиња Шкафот Рачки на вратите Повлекува Пастирски Мебел Рачка

KAK Алуминиум Килибар Гардероба Рачки на вратите 96MM 128MM Фиока Копчиња Шкафот Рачки на вратите Повлекува Пастирски Мебел

DEN 80.64
DEN 57.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација Материјал : Алуминиум Легура Боја : Жолто Црвено/Amber Жолта/Жолто Бела/Сребрена/Керамички Бела Дупка Растојание : 96mm/128mm се Справи со Должина : 140mm/172mm се Справи со Ширина : 17mm се Справи со Висина : 25мм Пакет се вклучени : 1 x Справи со завртки

Кон својствата

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Теренот-ред Спецификации:
96mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kak
Број На Модел На:
Рачка-9059
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип:
кабинетот на менувачот, фиока копчиња, кабинет повлекува, мебел рачка,итн.

Најдобри предлози во категоријата