.

.

KAK Кабинет Вратата Затка DIY Магнетни Притисни за да го Отворите Допир Фати Запре Само-Усогласување на Кујната Кабинет вратата шкафот Магнет

KAK Кабинет Вратата Затка DIY Магнетни Притисни за да го Отворите Допир Фати Запре Само-Усогласување на Кујната Кабинет вратата

DEN 79.20
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 100% KAK Бренд и висок квалитет. Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата. Идеален за кујни и бањи. Исто така, може да се користи за повеќето само-затворање фиоки. Заштитете го вашиот врати од треснувајќи. Да се намали бучавата кога ќе ја затворите вратата и фиоките. Многу лесно да се инсталира. Карактеристики : Материјал : ABS. Големина : 60mm x 40mm ( 2.36 инчен x 1.57 инчи) Боја : како на сл (Бела) Пакет се Вклучени : 1 x Кабинет Фати со појавување на додатоци

Кон својствата

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
Број На Модел На:
KAK-8011-S-В
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kak
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску

Најдобри предлози во категоријата