.

.

Жена Жени Висока Половината Сауна Панталони Губење На Тежината Аеробик Облека Слабеење Панталони Изгубат Тежина Облека Сауна Костум

Жена Жени Висока Половината Сауна Панталони Губење На Тежината Аеробик Облека Слабеење Панталони Изгубат Тежина Облека Сауна

DEN 717.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Единица : CM Големина Половината Колковите Укажуваат на Тежината Укажуваат на тоа Висина M 84~86 100 40~50 Килограми 155~160 см, L 90~107 92 50~55 Килограми 160~165 cm XL 104~106 115 52~62 Килограми 165~170 см XXL 112~114 120 65~72 Килограми 170~175 см XXXL 118~120 75 126~90 Килограми 175~180 cm 1 buc Сауна Панталона
* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашите
Адресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена
* Трговијата е крос-форумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака . Тоа
потребни околу 12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,ЈП.DK), друга земја 15-50 дена.Ако сакате да се
брод од експрес, како што се ЕМС ,DHL и ТНТ , ве молиме контактирајте со нас.
*Ние го прифаќаме alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union,Boleto,Webmoney,
QIWI Паричник,Yandex Пари и така натаму.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, ве молиме да ни остави позитивен
повратни информации ако се задоволи со нашиот објект и услуги!
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво
Услуги на клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
* Ви благодариме за да ни се јавите. Ние ќе одговорат на вашето барање што е можно поскоро, Доколку нема одговор, во рамките
24 Часа, ве молиме проверете ја вашата е-пошта.
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок врз,ние ќе го пријават како ПОДАРОК,
* Ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки,брокерските провизии,
и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на
испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увоз.
даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
* Ако имате неисправни предмети, сакате да се вратите или попуст. ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена, кога
ќе ја прими пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и
додатоци.Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.
* Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,
осветлување, итн позадина

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Тип:
Jumpsuits
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Spandex
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
072404
Стил:
Активни

Најдобри предлози во категоријата