.

.

Година Солидна Секси Рака Backless Bodycon Завој Долги Панталони Лето Основните Jumpsuit Жени Секси Rompers Едно Парче Bodysuits За Жени

Година Солидна Секси Рака Backless Bodycon Завој Долги Панталони Лето Основните Jumpsuit Жени Секси Rompers Едно Парче

DEN 672.48
Залиха
Достапно за вашата нарачка


И ме контактирате со подобра цена, ви Благодариме!!
4.8
XL
10-12
38-40
142
55.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како ПОДАРОК со пониска вредност . Ако не сте добиле вашиот парцела во текот на потврди време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail :
Трае околу 15 до 35 работни дена. DHL, TNT express превозот обично се 3-7 работни дена(не вклучува одмор и викенд).
Нашата цел е задоволството на клиентите! За Царина
За нашите клиенти корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.6
88-92
34. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.Обично ние ви испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; Бесплатен Превозот за сад преку e Packet. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите. За Повратни Информации
Клиентите како што нашиот пријател,може да бидете сигурни дека квалитетот, но време на испорака за Кина Пост се надвор од нашата контрола,сакаат ќе може да го разбере.6-36
L
8-10
36-38
141
55. (на пример,Бразил Boleto). Но, понекогаш тоа трае подолго (се должи на царинската прашање или други проблеми). Ние ќе испратите објекти во рамките на 1 - 4 дена кога aliexpress потврди вашата исплата. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
2. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.8
74-76
29-30. Ние прифаќаме капка превозот или да понуди големо
2. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.4
Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување
1.
Како што се Бразил,трае околу 40 до 60 дена. EMS изразат испорака обично трае 5-10 работни дена(не вклучува одмор и викенд).5
88-92
34.6-29
92-96
36-37.1
62-66
24.4-26
84-88
33. Ние може да понуди фактура За Плаќање
1.7
96-100
37.6
М
4-6
34-36
140
55.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди точна испорака, адреса и телефонски број!
Ние се извинуваме што P.7
80-84
31.1
84-88
33.2
70-74
27. e Packet земе abuot 10 до 15 дена.
Ви благодариме!
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Се Врати И Враќање
1. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
забелешки :
а. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати, ве Молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош.
Ако ви треба оваа цел во итни, ве молиме изберете EMS,DHL, Fedex ,UPS-от или други Изразат испорака начин. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги
3.
2016 година Солидна Секси Strapless Bodycon Завој Долги Панталони Лето Основните Jumpsuit Жени Секси Rompers едно парче bodysuits за жени
За Превозот
1.
Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.9
92-96
36. Ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го решите проблемот пред да ја напушти која и да неутрален или негативен фидбек или отворен спор на сајтот
. Ние можеме да понудиме слободен слики без било жиг ако имате e-магазин
3.Време на испорака :
а.
За Пад На Превозот
1.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
Inpugoz
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
IN201740
Тип:
Jumpsuits
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Лабава

Најдобри предлози во категоријата