.

.

MylitDear 49Pcs Магија Градење на Блок Магнетни Играчки за Деца Едукативна Игра Изградба Редење Поставува Тули Децата Подароци

MylitDear 49Pcs Магија Градење на Блок Магнетни Играчки за Деца Едукативна Игра Изградба Редење Поставува Тули Децата Подароци

DEN 1344.00
DEN 685.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис На Производот :
Точка Име : Mylit Dear DIY Мини Големина Магнетна Тули Играчки (Бои по случаен избор и Со Manual (рачно)
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Пакување : Без продажба на Мало Кутија(со manual (рачно),но Висок Quliaty и Во Добар Пакет.
Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат 7 се Поставува во Различни Тули Број ( 42 Pcs,43 Pcs,46 Pcs,47 Pcs и 49 Pcs ) можете да изберете.
Pls не избере тули бои ( сите со manual (рачно ) предизвика ги доби случајно од фабриката.
2.Испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,со Следење Информации!

Кон својствата

Возраст Опсег:
19-24M,10-12Y,>14Y,13-14Y,7-9Y,4-6Y,2-3Y
Парчиња:
42Pcs,43Pcs,46Pcs,47Pcs и 49Pcs
Бренд Име:
MylitDear
Број На Модел На:
NO0001
Материјал:
Пластични
боја:
како се покаже слика
Име:
Мини Големина Магнетна Блокови
Точка име :
3D Градежни Блокови
Модел:
Роботот/Автомобил/Камион/Sky Тркала/Wall-E Играчки
Големина:
Мини Големина,како слика шоу
Тули Број:
како се покаже слика
За:
Деца Роденден Подароци,Божиќ Подароци,Бебе Играчки,Класичните Играчки
Пакет:
Во Добар Пакет,со упатство
Класификација:
Магнетно

Најдобри предлози во категоријата