.

.

Бесплатен Превозот Дише 60PCs/3Boxes 2.5cmX7.6cm Супер Сила Стерилни Лепливи Завои Прва Помош Hemostasis Бенд помош

Бесплатен Превозот Дише 60PCs/3Boxes 2.5cmX7.6cm Супер Сила Стерилни Лепливи Завои Прва Помош Hemostasis Бенд помош

DEN 348.00
DEN 244.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Вкупно 60 Компјутери,3 Кутии,Испратен со пакет
Описи 1.Вкупно 60 Компјутери(2.5 cm*7,6 cm,1in*3во),3 кутии,испратен со пакет 2.Лепливи Завои понуда стерилни долготрајни лепило за континуирана заштита. 3.Антибактериски hemostatic и олеснување на исцелување,да се спречи инфекција 4.Противалергиски, без стимулација на кожата 5.Материјал : Тешки 6.Латекс слободни,удобно и дише

Кон својствата

Бренд Име:
IdealPlast
Број На Модел На:
S3

Најдобри предлози во категоријата