.

.

2018 Плус Големина Транспарентен Жените UnderwearSet Нови Чипка Секси Градник Поставите Притисни До Лесна Везови Bralette Еротска Долна Облека

2018 Плус Големина Транспарентен Жените UnderwearSet Нови Чипка Секси Градник Поставите Притисни До Лесна Везови Bralette Еротска

DEN 256.80
DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Плус Големина Транспарентен Жените Underwear Set Нови Чипка Секси Градник Поставите Притисни До Лесна Везови Bralette Еротска Долна Облека
100% сосема нов и висок квалитет
Specifcs :
Боја : Сина, Црна, Вино Црвено, Виолетово
Материјал : Spandex
Градник Стил : Push-Up Градници
Затворање Тип : Назад На Затворање
Шаблон Тип : Везови Флорални
Жица : Жица за слободни
Рака Тип : Прилагоди-ремени, Конвертибилна Ремени
Куп Облик : 3/4 Чаша
Чаша Големина : Б
Градите Големина : 75,80,85 (Бенд големина : 34.36.38)
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакет се вклучени : 1 компјутер Жените Градник сет
Почитувани купувачот,нашата цена е најниска не вклучувајќи ги и увозните давачки
Ако цел производство на тарифите ќе биде на товар на купувачите , плаќање на данок е должност на граѓаните
Ние сме подготвени да соработуваат со купувачот на грешки и да се обезбеди царинење потребни документи
Ако имате било какви посебни барања на декларираната вредност , ве молиме ги споделите со нас пред ние испорака
Ние брод во светот од страна на EMS,UPS-от,DHL,E-ПАКЕТ и така натаму .
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака,бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга
но, тоа пратката не пристигне со очекуваните време ве молиме контактирајте со нас ,
Ние ќе ви помогне да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Постои одредена заштита времето во карго превоз
Ако за заштита на време ќе истече
Ние ќе се прошири заштита за вас
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување.
Ви благодариме.

Кон својствата

Чаша Големина:
75B, 80B, 85B
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
70AB,75AB,80A
Градник Стил:
Фрлам
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex
Поддршка Тип:
жица за слободни
Бренд Име:
EFINNY
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око,Назад Затворање

Најдобри предлози во категоријата