.

.

BEFORW Мода Леплива Градник Лесна самолепливи Силикони Bralette Жените долна облека Strapless Push Up Градник Секси долна Облека Летаат Градник

BEFORW Мода Леплива Градник Лесна самолепливи Силикони Bralette Жените долна облека Strapless Push Up Градник Секси долна Облека

DEN 239.52
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Совети : C првенство Градник има 4 дупки, A/B Првенство има 3 дупки. Ве молиме да се фокусира на вашата шолја големина за да изберете опција. бидејќи на азија големина, значи, ние ви препорачуваме да го нарачате еден поголем големина за вашата вообичаена големина.

Кон својствата

Чаша Големина:
A, B, C, D
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BEFORW
Градник Стил:
лесна
Затворање Тип:
Никој
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Памук,Силикони
Број На Модел На:
[email protected]
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Рака Тип:
Strapless

Најдобри предлози во категоријата