.

.

Жените Чипка Градници Природна Свила Жица за Слободни Тенка соочи Градник Секојдневниот bralette Голи Црна, Сива Розова bralett 2018 Нови

Жените Чипка Градници Природна Свила Жица за Слободни Тенка соочи Градник Секојдневниот bralette Голи Црна, Сива Розова

DEN 1348.80
DEN 944.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


*Совети : 1. Ова е Азија големина, ве молиме проверете ја вашата големина пред да купите.НЕ се однесуваат на S/M/L едноставно. Објектот се Мери од страна на страна , тоа може да го има 1-3cm разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска големини. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! 3. Нашите печати е Печатење на Ткаенина, може да биде малку поинаков печатење на обрасци со различни единици. Ви благодариме.

Кон својствата

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85A, 85B, 85C, 90B, 90C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
4B18045H05
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Материјал:
Свила,Чипка
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Градник Стил:
Поместена
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Бренд Име:
SuyaDream
Стил:
Повик
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенини:
100%Природна Свила

Најдобри предлози во категоријата