.

.

Секси Жените Сет Везови Чипка Долна Облека Долна Облека Push-Up Поместена Градник Underwire

Секси Жените Сет Везови Чипка Долна Облека Долна Облека Push-Up Поместена Градник Underwire

DEN 230.40
DEN 182.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Секси Женска Поставите Везови Чипка Долна Облека Долна Облека Push-Up Поместена Градник Underwire Бенд 70 75 80 Првенство Б
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Предмет Тип : Градник и гаќи Комплекси Градник сет
Тип : Жени
Стил : Секси
Тип на градник : Push-up, покрај тоа
Затворање : Задните затворање, Затворач Тип три кука-и-око
Рака : Прилагодлив ремени со монтажни ремени
Дизајн на гаќи : Кратко
Облека дизајнерски детали : Вез, Чипка
5 Бои за да изберете : White/Black/Розова/Темно сина/Вино Црвено
Ремени : Прилагодлив & Растеглив Ремени
Материјал : Памук ,Чипка ,Полиестер
Градник Големина : 70 75 80 Првенство : Б (На Ознака големина е Кинески големина,Таа е Помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Големина ,ве молиме бидете сигурни дека големина одговара за вас пред да го купат)
Куп Облик : Три Четвртини (3/4 Чаша)
Поддршка Тип : Underwire
Пакет се вклучени : 1 x Градник сет
овој објект е парична казна изработка, многу модни градник Сет. носат сет од нив ќе направи да изгледаат повеќе привлечни.
Забелешка : точка боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот computermonitor од набљудувачите не се калибрира истиот.

Кон својствата

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Памук,Полиестер
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам На
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
xx
Бренд Име:
WJ
Ремени:
Прилагодливи & Растеглив Ремени
Материјал:
Памук ,Чипка ,Полиестер
Градник Големина:
70 75 80
Куп:
B
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата