.

.

Бела Транспарентна Флорални Чипка Espartilhos E Corpetes Секси Корсети И Bustiers Им Помогнам Булчински Корсет Долна Облека Готски Облека

Бела Транспарентна Флорални Чипка Espartilhos E Corpetes Секси Корсети И Bustiers Им Помогнам Булчински Корсет Долна Облека

DEN 891.36
DEN 490.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пластични Коска
Број на Bonings : 10
Пред Патент Затворање
Ланче назад со 10 grommets
Лента Чипка
Кавга Лента Трим
Поместена Првенство
Не Suspender Циклуси
Боја : Црвена,Црна, Бела
Должина : 15 "/ 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Чипка
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Spandex
Материјал Состав:
Чипка
Број На Модел На:
2958
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
Overbust
Скелетот:
Пластични Bons
Затворање:
Лента Алкохол, Пред Патент Затворање
Бои:
Црвена / Црна / Бела
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Push up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Најдобри предлози во категоријата