.

.

Секси Shapewear Пред Патент Поместена Црвено Проѕирен Флорални Чипка Корсет Врвот Жените Готски Corselet Overbust Bustier Долна Облека Сет

Секси Shapewear Пред Патент Поместена Црвено Проѕирен Флорални Чипка Корсет Врвот Жените Готски Corselet Overbust Bustier Долна

DEN 891.36
DEN 490.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Spandex
Материјал Состав:
Чипка
Број На Модел На:
2958
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
Overbust
Скелетот:
Пластични Bons
Затворање:
Лента Алкохол, Пред Патент Затворање
Бои:
Црвена / Црна / Бела
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Push up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Најдобри предлози во категоријата