.

.

Викторија Кавга Скратете Им Помогнам На Патент Bustier Врвот Corselet Overbust Бел Корсет Половината Тренер Булчински Свадба Корсети Долна Облека

Викторија Кавга Скратете Им Помогнам На Патент Bustier Врвот Corselet Overbust Бел Корсет Половината Тренер Булчински Свадба

DEN 805.92
DEN 524.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
2046
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Overbust
Скелетот:
Пластични Коска
Затворање:
Страна Патент Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Бела / Црвена / Црна
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL / 6XL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Push Up
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Најдобри предлози во категоријата