.

.

100PCS/торба 8ММ кабел клипови кабел помине жица клипови 8мм кабел клипови Плоштадот бела

100PCS/торба 8ММ кабел клипови кабел помине жица клипови 8мм кабел клипови Плоштадот бела

DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Број На Модел На:
8мм
is_customized:
Yes
Тип:
Станот Помине Клип
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата