.

.

(25Meters/многу) 35MM Внатрешен Дијаметар Бела/ВИЕ&GN/Транспарентен Јасна Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевки Изолација Кабел Ракав

(25Meters/многу) 35MM Внатрешен Дијаметар Бела/ВИЕ&GN/Транспарентен Јасна Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевки Изолација

DEN 720.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


35 MM Внатрешен Дијаметар Транспарентен Јасна Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевки Изолација Sleeving (25 Meters/многу)
Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.35 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,35 MM е рамен ширина е 56.3 ММ. (Повеќе детали може да се погледне преку веб-локацијата или контакт со мене,Thx)
Бела Транспарентна Жолта&Зелена Двојно Бои за избор на
Pls остави порака каква боја сакате,Acquiesce испраќање на Јасна
СПЕЦИФИКАЦИИ
Внатрешен дијаметар
Станот ширина
Метри/Roll
Цена на ролна
Повеќе избори
Три
Бои
Да
Изберете :
Транспарентен/Јасни,
Бела,
Жолта и
Зелена боја
(Pls остави ме
она што боја на порака
ќе го сакаат,или ќе
испрати транспарентна
/избришете еден)
PS : жолта и зелена
двојна боја не мора
големината на 2/2.5/3.5 ММ.
22 MM немаат
боја на транспарентни.
ММ
ММ
ММ
Метри
САД$
Кликни за да се купи
Φ2
2.5±0.2
200
7.5
Φ2.5
3.0±0.2
200
7.5
Φ3
3.5±0.3
200
7.5
Φ3.5
4.0±0.3
200
7.5
Φ4
4.5±0.3
200
9
Φ5
5.5±0.4
100
5.4
Φ6
6.5±0.4
100
5.9
Φ8
8.5±0.5
13.7
100
7.5
Φ10
10.5±0.5
17.1
100
9.8
Φ12
12.5±0.5
19.5
100
12.1
Φ14
14.5±0.5
22.9
100
15
Φ16
16.5±0.5
26.3
100
19.2
Φ18
19.0±0.5
29.5
100
23.5
50
11.7
Φ20
21.0±0.5
33
100
23.5
50
11.7
Φ22
23.0±0.5
34.5
100
30
50
15
Φ25
26.0±0.5
41
25
9.0
50
18
Φ30
31.5±1.0
48.9
25
11.5
Φ35
Е 36,5±1.0
56.3
25
15
Φ40
41.5±1.0
63.3
25
16.7
Φ50
≥50
81.3
25
22.5
Не постојат зборови или спецификации на топлина се намали цевки од овие три бои.
Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

Кон својствата

боја:
Транспарентни, Јасни, Бела, YEandGN Двојна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
PE
Број На Модел На:
35mm
Тип:
Топлина Shrinkable
meterial:
Полиолефин
Температурата На Работа:
-55℃ на +125℃
Минимална Намалување Temp:
+70℃
Целосна Намалување Temp:
+110℃-120℃ Максимална
Се Намали Соодносот:
2

Најдобри предлози во категоријата