.

.

25мм 600 Сте.C Висока Температура Плетенка Мека Fiberglass Sleeving Стаклени Влакна Цевка

25мм 600 Сте.C Висока Температура Плетенка Мека Fiberglass Sleeving Стаклени Влакна Цевка

DEN 105.60
DEN 100.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Висока Температура Плетенка Мека Fiberglass Sleeving
Големина : 25мм, ID 26±1mm
Должина : 1 метар
Целиот Сет Должина од 50 метри
Тоа ќе биде континуиран ако еден цел 2 или повеќе компјутери
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Превозот
Бесплатна надградба на DHL ако повеќе од 2 кг или плаќање над $100 .
Гаранција & Return
Ние нудиме 12 месеци гаранција за квалитет.
Се враќа само ќе бидат прифатени за неисправни item / неспоредлив опис.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот.
Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.
Превозот, Манипулативните и трошоци за Осигурување не се враќа.
Замена ќе биде испратена по добивањето на враќање објект.
Ако објектот не е достапна, на враќање ќе бидат издадени.

Кон својствата

Тип:
Спирала За Завиткување
Материјал:
Fiberglass
Температурата Опсег:
-30 Сте.C ~Сте.В +600 Сте.C
Пламен Retardant Оценка:
УЛ ФОЛКСВАГЕН -1

Најдобри предлози во категоријата