.

.

1set НОВИ 328Pcs 5 Бои 8 Големини на Избрани 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Ракав за Полнење

1set НОВИ 328Pcs 5 Бои 8 Големини на Избрани 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Ракав за Полнење

DEN 229.44
DEN 206.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
видете информации
Материјал:
Полиолефин

Најдобри предлози во категоријата