.

.

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Нови Пакување Од 2 парчиња Пластични Шатл Tatting За Рачно производство Занает Алатка Нови Eichhornia Шатл серија DIY Ткаат Алатка

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Нови Пакување Од 2 парчиња Пластични Шатл Tatting За Рачно производство Занает Алатка Нови Eichhornia Шатл серија

DEN 53.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
2 Парчиња Бренд Нови ПВЦ направени Tatting Бродови,
На лесни пластични Tatting Шатл е многу корисна за да го користите
Тоа е многу удобно да се одржи, кога работат на бродови
Добро Спакувани во транспарентна пластика носителот
Големина : 6.5 х 1.7 x 1cm
Боја : Ние ќе го испрати случајно се однесуваат на нашите акции, се надевам, ќе може да се разбере
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
2 парчиња Пластични Tatting Шатл

Кон својствата

Тип:
Алатка Поставува
Бренд Име:
SOLEDI
Материјал:
Пластични
Употреба:
Други

Најдобри предлози во категоријата