.

.

Градот Сценско Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови 5D Diy Цртан филм Дијамант Мозаик Слика Rhinestones Целосна Подарок Смола

Градот Сценско Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови 5D Diy Цртан филм Дијамант Мозаик Слика Rhinestones Целосна Подарок

DEN 342.72
DEN 247.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


добредојдовте нашата продавница
НАШИОТ сите производи се фабрички директна продажба
Изберете шаблон Тип : /////
Продавница Име : SHUOSI
Слика категорија : Полн Круг Diy Дијамант Слики
Големина, може да се прифати custom size
Ставките коишто се вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена, Ако сакате другите големина,ве молиме контактирајте со нас. Процесот на производство
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
1. Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции :
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок,
серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе разговараме за трговија на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително
договор.
2. Превоз :
Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена,
вашата стока ќе вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Во ретки случаи,
тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.
3. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена.
Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
Изберете шаблон Тип : /////
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат

Кон својствата

Големина:
20X20CM, 25X25CM, 30X30CM, 40X40CM, 50X50CM
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
SHUOSI
Број на Бои:
30-45
Име:
3D Diy Дијамант Слики
Стил:
Европа Дијамант Слики
категорија:
Rhinestones Diy Дијамант Слики
Материјал:
Круг Смола Пелети Дијамант Слики
Слики:
Дома Декорација Дијамант Embroiderys
Тип:
5D Diy Дијамант Слики
Употреба:
Дијамант Слики Град Сценско
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Удирање Област:
Сите Покриени Со Паста Дијамант Слики
вежба големина:
2.8 * 2.8 mm Комплет Дијамант Слики

Најдобри предлози во категоријата