.

.

ZOOYA Полн плоштад вежба 5D DIY Дијамант сликарство мачка чита весник дијамант везови Крстот Бод Кристал мозаик декорација

ZOOYA Полн плоштад вежба 5D DIY Дијамант сликарство мачка чита весник дијамант везови Крстот Бод Кристал мозаик декорација

DEN 341.76
DEN 222.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број Стави дијаманти во вежба складирање кутија (2x6 ) , се држи на налепница, напишете ја боја нема. Ако сте Задоволни со нашата служба ,кликнете на сликата подолу ,може да се соберат нашата продавница, Ние ќе ви даде попуст за следниот пат ,ние ќе продолжиме да обезбеди високо-квалитетна стока, ви благодариме!., Промена на друга боја на дијаманти.
База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат.
добредојдовте на нашата продавница фотографијата е полна со дијаманти, има доволно дијаманти Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди фото обичај дијамант вез, Прилагодено со цел ние да ги достави во рок од пет ден Откако ќе ја прими стоката,ако најде недостасува дијамант, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе reissue За изгледот Драги пријатели, ако сакате да видите изгледот пред исплата , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде на изгледот, што е можно поскоро Откако ќе ги добиете на изгледот ,ако имате било каков проблем,ве молиме да ни кажете,ние ќе го реши веднаш За нашите дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирање
Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални. додека заврши целата слика може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата
Пакување и алатки Големина > 30x40cm Подароци Кутија за Пакување Големина ≤ 30x40cm Меур Торба за Пакување Алатки : пинцети, Pick-Up Алатки колекции во собата : алатки,смола дијаманти ,печатени платно Совети : Ако најдете нешто недостасува, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се реши на време
Пратката Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Проценува испорака брзина Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.com
Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Правење Чекори за да се Отвори вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се реши на време , ве Молиме да не ги достават негативни повратни информации за да Aliexpress.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.

Кон својствата

Големина:
20X25CM, 25X30CM, 30X40CM, 40X50CM, 45X60CM, 50X65CM
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
ZOOYA
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Почеток / Хотел / Office / Свадба декорација, Лукс...
За Дијаманти:
100% целосна плоштадот вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
ако дијамант не е доволно:
ние сме слободни да ја

Најдобри предлози во категоријата