.

.

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство прекрасен цвет Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство прекрасен цвет Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок

DEN 239.04
DEN 191.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Време на испорака : За 7-15 дена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото

Најдобри предлози во категоријата