.

.

AZQSD DIY 3D Дијамант Сликарство Ѕид Декорација 3D Море Плови Кораб Полн Круг Дијамант Везови Мозаик Сликарство Поставите yz1703

AZQSD DIY 3D Дијамант Сликарство Ѕид Декорација 3D Море Плови Кораб Полн Круг Дијамант Везови Мозаик Сликарство Поставите yz1703

DEN 392.16
DEN 235.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


150
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Бренд : AZQSD Дијамант Везови Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Внимание, сите Ние дијамант сликарство не се заврши, Ќе Треба Заврши Со Себе ,ние обезбеди потребните алатки и материјали прифаќаме прилагодено слика (луѓе, животни филмови и така натаму ),која е на линкот : Дијамант сликарство внимание ве молиме :
Дијамант сликарство не беше HD слика, тие се различни УМЕТНИЧКИ Стил Дијаманти големина е 2.8x2.8мм, па на голема големина ќе биде уште подобар ефект. За големина на : големината е сликата е големина. Производ големина е рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас ,ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант сликарство производи. Големина на :
25x20cm торба за пакување (9.84x7.87 инчи) 30x25cm торба за пакување (11.81x9.84 инчен) 40x30cm торба за пакување (15.74x11.81 инчи) 50x40cm кутија за пакување (19.68x15.74 инчи) 【Препорачуваме】 65x50cm кутија за пакување (25.29x19.68 инчи) 【Препорачуваме】
П : Може ли да се направи дијамант слика од моите сопствени слики?
A : Да пријател, ние може да се направи дијамант сликарство во круг дијамант од било која големина и било слики.
П : Како можам да го испратам мојот сопствени слики за вас?
A : почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "Испратите слика" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене.
П : Колку време ќе можете да го испратите производи?
A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката во рок од 5 дена по вашата исплата.
П : Што да правам ако не добие доволно rhinestones?
A : почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на rhinestones ако се најде таму не е доволно.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вас истрага,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение!

Кон својствата

Големина:
25x20cm, 30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 65x50cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
AZQSD
Pasting Област:
Целосна
Техника:
diy дијамант сликарство
Тип:
DIY дијамант сликарство крстот бод
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
DIY ДИЈАМАНТ мозаик
Материјал:
diy дијамант везови
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Canves
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Сценско
Продавница Име:
Дома Изведувач

Најдобри предлози во категоријата