.

.

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствонеколкуДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствонеколкуДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 204.96
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
15x20cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Најдобри предлози во категоријата